Daily Tour
1 person
___
AJÁNLOTT PROGRAMTERV ELSŐ NAP 09:30 → Városfelfedezés kickbike-kal Pécs belvárosában 2 órában
13:30/13:45 → Egy választható program 1 órában
15:30 → Székesegyház megtekintése Múltfürkész kvízjátékkal 1 órában MÁSODIK NAP 08:00 → Reggeli a szálláshelyen (majd a csomagok elhelyezése zárható helyen) |

A játékosok egy nagy átlátszó buborékgömb belsejében elhelyezkedve, annak teljes “ütközésvédelmét” élvezve, szabadon lökdösődhetnek, ütközhetnek egymással, vagy akár a talajjal. Az élmények kiteljesedését akár 3 féle játékunk, a taszigálós buborék szumó, a “székfoglalós” kakukktojás és a klasszikus focizásra hajazó buborékfoci

A program elején az íjászok képzést kapnak, hogyan is kell használni a szivacsvégű nyílvesszőket. Ezután 2 játékot lehet kipróbálni: derült(s)égből nyílzáporba majd a csapatok közötti íjászvíjásztusát. A játékörömöt a találatok fájdalommentessége és az arcot védő maszk is garantálják.

A “Soft-Csúzlis” kalandjáték játékrendszerében hasonlóságot mutat a paintball-al. Ugyanakkor ez nem igényel semmiféle védőfelszerelést. A soft-csúzli úgy lett kifejlesztve, hogy abból töltényként kizárólag csak teniszlabda nagyságú, nagyon puha, de jó röptű, speciális szivacslabdát tudjunk kilőni, ami teljes baleset- és fájdalommentességet biztosít. A vadkeleti adok-kapok és az élet és zászlószerző stratégiai játékaink gyermeknek, felnőttnek egyaránt kihagyhatatlan zsigeri élményt kínál.

A “vakon focizás” élménye semmi eddig kipróbált szabadidős játékéhoz nem hasonlítható. Bekötött szemmel sokáig mozogni, tájékozódni, közlekedni egy látó embernek igencsak szokatlan, kihívást jelentő feladat. Hát ha még fociznunk és gólt rúgnunk is kell közben! Hogyan lehet ezt megoldani? Hát társunk, avatárunk segítsége mellett, bátorsággal, megfelelő önbizalommal, egyéb érzékszerveink fokozott használatával és persze a labdára való “odafigyeléssel”.

Fedezzétek fel történelmi városainkat a városfelfedező kvízjátékaink segítségével. A Cool-túra a kisebbeknek, míg a városfelfedező sétát a nagyobbaknak és a felnőtteknek ajánljuk.

A klasszikus tárlatvezetés helyett járjátok végig és ismerjétek meg múzeumainkat tárlatvezető kvízjátékunkkal. Kaptok egy térképet egy feladványt és egy lekaparható festékkel eltakart megoldólapot. Az a 3 fős csapat nyer, aki a legkevesebb hibával válaszolja meg a kérdéseket.

A lézercsata ember-ember elleni “hadviselést” büntetlenül lehetővé tevő interaktív játék. Az egyik legnagyobb előnye, hogy semmilyen védőfelszerelést nem igényel, illetve a "kilőtt" infravörös fénysugár teljesen ártalmatlan a szervezetre, illetve fájdalommentes a játékosokra nézve. A másik nagy előny, a "fronthelyzetből", a közös cél eléréséből fakadóan a bajtársiasság, a közösséget formáló élmény kialakulása.

Új interaktív játékrendszerünkre jellemző az eredetiség, a szó szerinti gigantizmus, illetve az egyszerű nagyszerűség. A következő játékelemek garantált szórakozást és a szükségszerűen kialakuló együttműködésből is fakadóan felejthetetlen közös élményeket nyújtanak: Óriás beerpong, a Pálcapeca, a Létragolf, a Tenyértollas, a Rúd strikk és a frizbis “Dobd le-kapd el” csata.

Kvízjáték másképp! Műveltségi interaktív kvízjátékunk már digitális felületen is elérhető! A különféle témakörökben feltett kérdések megválaszolására semmi másra, csupán egy okostelefonra (vagy tabletre), és persze a gyorsaságon kívül együtt gondolkodásra lesz szükségetek! A Netkvízt egyének, vagy csapatépítő jelleggel kisebb, egy okostelefon köré összegyűlő, 2 – 5 fős csapatok is játszhatják.

Interaktív szabadulós játékunk különleges varázsát az érdekes, gyakorlatias feladatok, feladványok és ezek változatos megoldási útjai adják. Ugyanakkor a program fő értékét az a közösségi élmény adja, ami az egyéni energiák szobán belüli összeütközéséből, majd ezek – az egy cél érdekében való – összeadódásából, a problémák közös megoldásából származik. A szabadulós játékkal a csoport szálláshelyére települünk ki. A játékot már 5. osztályos kortól ajánljuk.

Hogyan építsünk csapatot? A mi megoldásunknál adott 6 féle csapatépítő játék, kis létszámú csapatokban. 3 féle egyéni párviadalban(Fejbekölő, Gladiátor viadal, Kötéltolás) és 3 féle csapatjátékban(Lánctalpalávaló, Bokaslattyogó, Karikabát bújás) küzdhetünk önmagunkért és a csapatunkért.

Ez egy olyan kétkerekű városnéző eszköz, amely a kerékpár és a roller ötvözéséből született. Bicikli kerekeinek köszönhetően a sétával ellentétben könnyedséggel és fiatalosan fedezhetünk fel bármilyen belvárost és a gyalogosan eddig “elérhetetlennek” tűnő egyéb helyeket, városrészeket, látványosságokat. A két kerék profi V-fék rendszere biztosítja a biztonságos megállást. Súlya mindössze 9 kg. A programot 4. osztályos kortól ajánljuk.

Úgy is mondhatnánk, hogy hat féle különleges és közel sem hétköznapi játék által előidézett pozitív
események, benyomások egy időben megvalósuló tarka forgataga. Ezt a hat féle játékot akár 6 fős
csapatokkal is élményszerűen játszhatjuk úgy, hogy közben nem csak egyénileg épülünk, hanem csapatilag,
közösségileg is.
Árak a 2025-ös évre (diákcsoportok részére):
Válasszon az alábbi verziók közül!
| A verzió |
ELSŐ NAP 09:30 → Városfelfedezés Kickbike-kal Pécs belvárosában 2 órában
13:30/13:45 → Egy választható program 1 órában
15:30 → Székesegyház megtekintése Múltfürkész kvízjátékkal 1 órában MÁSODIK NAP 08:00 → Reggeli a szálláshelyen (majd a csomagok elhelyezése zárható helyen) Ár: |
| B verzió |
ELSŐ NAP 09:30 → Városfelfedezés Kickbike-kal Pécs belvárosában 2 órában
14:00 → Székesegyház megtekintése Múltfürkész kvízjátékkal 1 órában MÁSODIK NAP 08:00 → Reggeli a szálláshelyen (majd a csomagok elhelyezése zárható helyen) Ár: |
| C verzió |
ELSŐ NAP 09:30 → Városfelfedezés kickbike-kal Pécs belvárosában 2 órában MÁSODIK NAP 08:00 → Reggeli a szálláshelyen (majd a csomagok elhelyezése zárható helyen) Ár: |
A részvételi díj tartalmazza a programtervben vastagon kiemelt elemeket.
Programgazda-animátor díja (igénylése kötelező):
Sofőr részvételi díja, ha a csoport saját busszal érkezik:
Kedvezmény:
Egyéb költségek, melyeket a részvételi díj nem tartalmaz:
Cella Septichora
Gázi Kászim Dzsámi
Jakováli Hasszán Dzsámi
Mecseki Bányászati Múzeum
Zsolnay Múzeum
Programok:
A megrendelésnél a teljes összeg 15%-át kell befizetni 3 munkanapon belül (erről irodánk egy szerződést készít).Az egyéb fizetendő összeget legkésőbb a program időpontja előtt 1héttel kell kifizetni.
4117-es szállás esetén:
A megrendelésnél a megrendelt szolgáltatás árának 12%-át kell befizetni 3 munkanapon belül. A fennmaradó összeget a helyszínen kell kifizetni.
1231-es szállás esetén:
A megrendelésnél a megrendelt szolgáltatás árának 12%-át kell befizetni 3 munkanapon belül, majd további 40%-ot kell fizetni a szállásadónak a vele egyeztetett módon 14 napon belül. A fennmaradó összeget az érkezés előtti 5. napig kell kifizetni.
Programok:
A program az érkezés előtt 15 nappal lemondható, de a befizetett foglalási előleg mint bánatpénz nem kerül visszafizetésre. Legkésőbb az érkezés előtt 1 héttel lehet a létszámot módosítani. Minden lényeges változást, lemondást írásban kell jelezni a [email protected] e-mail címen. Létszámlemondás esetén a szolgáltatást nem igénylő személyek befizetett foglalási előlege nem számolható bele az egyéb fizetendő összegbe. A Megrendelő tudomásul veszi, hogy a programtól való – bármely okból felmerülő – távolmaradás esetén a foglalási előleget nem követelheti vissza. A foglalási előleg befizetése utáni változások nem módosítják a díj mértékét, azaz ha csökken vagy növekszik a létszám, illetve változik a megrendelt szolgáltatás, a foglalási előleg változatlan marad. A programon – lemondás nélküli – meg nem jelenés esetén, valamint az igényelt időponttól számított 1 héten belül történő lemondás esetén a befizetett teljes összeg nem kerül visszafizetésre. Vitás esetekben a Pécsi Járásbíróság kizárólagos illetékességét kötik ki. Mind a Megrendelő, mind az Utazási Iroda kötelezi magát a fent leírtak betartására. Létszámnövekedés esetén a plusz főre eső részvételi díjat a helyszínen a programgazda-animátornak kell átadni.
4117-es szállás:
Teljes csoport lemondására vonatkozó kötbérmentes lemondási határidő: 2 héttel az érkezés előttig. 3 szobáig történő módosításra 48 órával az érkezés előttig van lehetőség. Ezen idők utáni változások már kötbért vonnak maguk után. A kötbérek összege: az első napi megrendelt szolgáltatások díjának (szállás és étkezés esetén is) 100%-a.
1231-es szállás:
Kötbérmentes lemondás érkezés előtt 20 nappal lehetséges. Érkezés előtt 19-6 nap közötti lemondásnál 50% a kötbér, 5 nappal az érkezés előtti lemondás vagy annak elmaradása esetén a megrendelt szolgáltatás 100%-t számítja fel a szállásadó kötbérként. Létszámmódosítást 48 órával az érkezés előtt fogadja el a szállásadó. Minden lényeges változást, lemondást írásban kell jelezni (fax, e-mail).
A csoportok helyszínre való érkezése, valamint az eszközök foglaltsága miatt az időrend változhat. Irodánk fenntartja a jogot a programelemek sorrendjének rugalmas változtatására, valamint a kedvező ár fenntartása és a kihelyezett eszközkészlet(ek) kihasználása érdekében akár több csoport azonos időben történő fogadására, foglalkoztatására. A maximális létszámot a helyszín sajátosságai, illetve a kihelyezett eszközök mennyisége és a programelem sikeres lebonyolíthatósága határozza meg. Amennyiben több csoportnak tartunk egyszerre foglalkozást, akkor az azonos korosztályúak egymás ellen is küzdhetnek a csapatépítő játékoknál, illetve párhuzamosan indíthatók a turista kvízjátékainknál a különböző korosztályok felváltva, vagy ha megoldható, egyszerre, de elkülönített módon, területen kerülnek foglalkoztatásra. Programgazda-animátoraink nagyon segítőkészek, de nem feladatuk a csoport fegyelmezése, kísérése, az idegenvezetés és más, a programelemekhez nem tartozó egyéb szolgáltatás lebonyolítása!
Osztályfőnök